Компетентність в новому вимірі!

ТОВ «Фабер»  є офіційним представником німецької компанії «INDASIA Gewurzwerk GmbH» в Україні та займається продажем спецій, сумішей спецій, прянощів та інгредієнтів для м’ясної промисловості.   «INDASIA Gewurzwerk GmbH» заснована в 1949 році. Indasia вже відома тим, що випускає високоякісні спеції та інгредієнти протягом більше 65 років і таким чином збагачує кілька страв щодня. На додаток до постійного розвитку вишуканих продуктів Indasia завжди надавала великого значення всебічному консалтингу та якості обслуговування запитом для взаємної вигоди.

   

Передові методи обробки, такі як азотне шліфування для оптимальної герметизації ароматизатора, високопродуктивні змішувачі, системи захисту від запахів і методи зважування, на ранній стадії знайшли вихід у виробництво Індазіі і, отже, були оновлені. Таким чином, зараз компанія виробляє на своєму заводі в Георгсмаріенхютте, Німеччина, 25 000 кв.м щорічно близько 11 000 тон високоякісних спецій, маринадів і технологічних добавок.

Починаючи з сертифікованих постачальників сировини з контрольованих ферм-спецій, для тестування зразків в нашій власній лабораторії, до додаткових зовнішніх випробувань незалежної науково-дослідною лабораторією AROTOP до впровадження нашої власної системи внутрішнього контролю якості inkl. HACCP, ми постійно звертаємо увагу на високу якість.

Клієнти з м’ясної промисловості, ремісництва, харчової промисловості, рибної промисловості, молочної промисловості та роздрібної торгівлі цінують поєднання високої якості, гнучкості та унікального сервісу.

Якість — наш перший принцип!

Компетентність в новому вимірі смаку!

— Ми раді вас переконати!